Yaşam

Gülcemal’i canlı izle! 4 Mayıs Fox TV Gülcemal 5. bölüm canlı izle! Gülcemal yeni bölümde neler olacak?

Gülcemal , MF Yapım imzalı, ilk bölümü 6 Nisan 2023’te yayınlanan, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan ve Selda Akın’ın yazdığı dram türü Türk televizyon dizisidir. Gülcemal’i canlı izle! 4 Mayıs Fox TV Gülcemal 5. bölüm canlı izle! Gülcemal yeni bölümde neler olacak?

GÜLCEMAL CANLI YAYINI NEREDEN İZLENİR?

Gülcemal dizisini Fox TV’nin yanı sıra Fox TV’nin resmi sitesinden de izleyebilirsiniz.

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Deva, Gülcemal’le birlikte evine dönerken içinde ona dair pek çok şey değişmiştir. Artık o eve tutsak olarak değil, kendi isteğiyle döner ve dünyada en çok Gülcemal’e güvenir. Ancak Gülcemal’e gelen bir bilgi ortadaki uçurumları açacaktır. Deva’nın güveninin aksine Gülcemal’in ona olan inancı tamamen kaybolmuştur. Deva’nın casus olup olmadığını öğrenmek için büyük bir oyun kurar.

Mert ve Gülendam arasındaki ilgi, Deva’nın eve dönmesiyle beklenmedik bir hal alır. Annesinden saklanmak zorunda kalan Armağan, Gülcemal’in evine sığınır ve Gülendam’la karşılaşınca Armağan’ın yeri yıkılır.

GÜLCEMAL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mert evine geldiğinde öğrendikleri Deva’yı şoke eder. Artık o evde kalamayacağını anlayan Deva, Gara’nın da yardımıyla evden çıkmanın yollarını ararken, aynı zamanda daha önce korktuğu ve kendisinin bir çocuk zannettiği Gülcemal’in yeni yüzüyle karşılaşmaktadır. canavar. İkisi arasındaki ilişki ve dengeler şaşırtıcı bir şekilde değişirken Deva bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu karar onu ölümle karşı karşıya getirecektir. Gülcemal ise güvendiği gibi elinden kaçan Deva’yı serbest bırakmaya karar verir. Ancak Gülcemal’e gelen sürpriz bir telefon her şeyi değiştirir.

GÜLCEMAL DÖKÜM

Murat Ünalmış – Gülcemal Şahin

Melis Sezen – Deva Nakkaşoğlu

Edip Zirveli – Mert

Nilay Erdönmez – Gülendam Şahin

Atilla Şendil – Halil İbrahim

Cahit Gök – Vefa

Nilüfer Açıkalın – Ana İstasyon

Samet Kaan Kuyucu – Hediye

Meltem Akçöl – İpek

İpek Ayaz Kortunç – Canan

Sabahattin Yakut – Emrullah

Gökcem Çoban – Semra

Melike Küçük

Ayda Aksel – Zafer Pehlivan

Evren Duyal – Fatoş

Yasin Yamanol – Gülcemal Gençlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu